NetAlly LinkRunner 10G hálózati smart teszter

Hálózati beállítások ellenőrzése multigigabites környezetben

A LinkRunner™ 10G multigigabites hálózati smart teszter a legköltséghatékonyabb megoldás az 1M/10M/Multi-Gig/10G Ethernet hálózatok teszteléséhez. Leegyszerűsíti a réz és optikai hálózatok konfigurálását, ellenőrzését, valamint ésszerűsíti a workflowt azáltal, hogy egyesíti a telepítés, konfigurálás, üzemeltetés és hibakeresés funkcióit egyetlen megbízható műszerben.

Felépítésében követi elődeinek (LinkRunner G2 és EtherScope nXG) konfigurációját, amely a harmadik generációs (G3) platformra épül. Rendelkezik érintőképernyővel, beépített mikrofonnal, hangszóróval, hangerőszabályzóval, valamint MicroSD kártyaolvasóval. A LinkRunner műszereknél már megszokott módon a vezetékes mérések miatt található benne RJ45 és optikai interfész. Az USB Type-A interfész lehetővé teszi Wi-Fi dongle használatát.

Az Android operációs rendszernek köszönhetően számos alkalmazás áll rendelkezésünkre, illetve tölthető le a gyártó alkalmazás tárolójából a mindennapi IT üzemeltetési feladatok támogatásához,  kezdve a hibajegy kezeléstől a szükséges mérések elvégzésén és a kollégákkal történő kapcsolattartáson át a jegyzőkönyv készítésig.

Adatlap (PDF, angol, 1,2 MB)


Prospektus (PDF, angol, 600 KB)

Legfontosabb képességei összefoglalva
  • 10M/100M/Milti-Gig/10G réz és optikai kapcsolatok L1-L4 szintű ellenőrzése
  • Kritikus összeköttetések SLA mérése az EtherScope nXG-vel (sebesség, csomagvesztés, késleltetés, jitter, QoS)
  • SNMP alapú hálózati analízis, eszközleltár, eszközök kategorizálása, topológia
  • Útvonal analízis L2 és L3 szinten
  • Időszakos hibák felderítése a periodikus AutoTest segítségével
  • Távvezérlés VNC és Link-Live segítségével
  • Számos okos alkalmazás (WiFi Site Survey, Speed test, iPerf, SSH és Telnet kliens, AccessPoint és kamera telepítő, stb.)
  • Wi-Fi és Bluetooth kommunikációs képesség
  • Gyors megoldás: az autotest funkció 10 másodperc alatt azonosítja a hálózati problémákat
  • TruePower™ PoE teljesítmény tesztelés akár 90 W-ig (802.3bt Type 4)
  • Kábelezés: a telepített kábelek és patch kábelek tesztelése
  • Switch és VLAN információk: megjeleníti a VLAN azonosítót valamint a legközelebbi switch típusát, port és slot azonosítóját
  • DHCP, DNS és alapértelmezett átjáró elérésének tesztelése
  • Ping és TCP port ellenőrzés
  • Mérési helyre szabható beállítások (profilok)
  • Eredmények feltöltése, tárolása és dokumentálása, illetve mérési profilok kezelése a Link-Live felhő szolgáltatás segítségével
  • Ipv4/IPv6 kompatibilitás
Típus összehasonlító táblázat
Tulajdonság LRAT-2000
LR-G2 LR10G ÚJ!!!
Kábelteszt
Kábel szakadás vizsgálat a switchez kapcolódáskor x
Multi-Gig kábel SNR teszt x x
Sebesség/duplexitás ellenőrzés – 10M/100M/1G
Sebesség/duplexitás ellenőrzés – 2.5G/5G/10G x x
TruePower™ PoE támogatás (Class tartomány) 30W
(0-4)
90W
(0-8, UPOE)
90W
(0-8, UPOE)
PoE injector teszt x
L2 switch információk (xDP/LLDP)
VLAN trunk port teszt és monitorozás x
Cél  IP és szolgáltatás (TCP) port ellenőrzés 10db nincs limit nincs limit
Távolvégi funkció teljesítményteszt során Loopback 1G Loopback 1G Kétirányú 10G
DNS lookup válaszidő x x
Mérés közbeni AutoTest megállítás x
Packet capture és .cap fájl export x
Android alkalmazások (NetAlly® App Store) x
Beépített kamera, mikrofon, hangszóró, LED fény x
DHCP teszt és opciók (43, 60 és 150) x
HTTP/FTP szolgáltatás teszt – EURT x x
Hálózat feltérképezés és eszközleltár x x
Hálózati topológia térkép (2020 Q4-ben) x x ●*
Útvonal analízis x x ●*
Webes távvezérlés x x ●*
Kapcsolódás Wi-Fi hálózathoz x USB-A adapterrel USB-A adapterrel
Wi-Fi hálózat ellenőrzés x 3rd Party app 3rd Party app

● = Támogatott x = Nem támogatott *=Gold Support szükséges

 

Részletes specifikációk
Technical Specifications 
Dimensions 10.3 cm x 19.5 cm x 5.5 cm
Weight 0.77kg
Battery Rechargeable lithium-ion battery pack (7.2 V, 6.4 A, 46 Wh)
Battery Life Typical operating life is 3-4 hours; Typical charge time is 3 hours
Display 5.0-inch color LCD with capacitive touchscreen (720 x 1280 pixels)
Host Interface RJ-45 and SFP Analysis ports
RJ-45 Cable Test ans Management Port
USB Type-A Port and USB Type-C On-the-Go Port
SD Card Slot Supports Micro SD card storage – up to 64GB supported
Cable Test Pair lengths, opens, shorts, split-pairs, crossed, straight through, and WireView ID
Ports Copper: 10M/100M/1G/2.5G/5G/10G
Fiber SFP Adapters: 1G/10GBASE-X
Supported IEEE Standards Wired: 802.3/ab/ae/an/bz/i/u/z
PoE: 802.3af/at/bt, Class 0-8 and UPOE

 

Rendelési információk
LR-10G-100 NetAlly LinkRunner 10G hálózati smart teszter
LinkRunner 10G hálózati teszter, Li-ion akkumulátor, hálózati töltő, SFP+MR-10G850 optikai modul, Wireview adapter ID #1, RJ-45 toldó, gyöngyvászon táska, üzembe helyezési segédlet.
LR-10G-100-KIT NetAlly LinkRunner 10G hálózati smart teszter kit
LinkRunner 10G hálózati teszter, Li-ion akkumulátor, hálózati töltő, SF-P+MR-10G850 és SFP+MR-10G1310 optikai modul, Wireview adapter ID #1-#6, Cat 6 RJ-45 toldó, műszertok, IntelliTone 200 Probe, közepes méretű gyöngyvászon táska.
EXG-LR10G-KIT NetAlly LinkRunner 10G teljesítménymérő kit 
EXG-200 műszer, hálózati töltő, műszertok, Wireview adapter ID #1-#6, 1G/10G 850nm és 1310nm DDM SFP+ optikai modul, Iperf teszt probe, irányítható antenna, IntelliTone 200 Probe, üzembe helyezési segédlet, közepes méretű gyöngyvászon táska
LinkRunner 10G hálózati teszter, Li-ion akkumulátor, hálózati töltő, SFP+MR-10G850 optikai modul, Wireview adapter ID #1, RJ-45 toldó, gyöngyvászon táska, üzembe helyezési segédlet.
Opciók, kiegészítők
LR-10G-100-1YS
NetAlly LinkRunner 10G Gold Support 1 év
1 év kibővített terméktámogatás a LinkRunner 10G műszerhez
LR-10G-100-3YS NetAlly LinkRunner 10G Gold Support 3 év
3 év kibővített terméktámogatás a LinkRunner 10G műszerhez
EU-WIFI-BT-USB Edimax n150 Wi-Fi & Bluetooth USB Adapter
G3-HOLSTER NetAlly G3 műszertok
G3 műszertok terepi használathoz
G3-PWRADAPTER NetAlly G3 AC töltő
G3 AC töltő USB Type-C csatlakozóval
SFP+MR-10G850 NetAlly SFP+ SX/SR 1G/10G 850nm MM optikai modul
SFP+MR-10G1310 NetAlly SFP+ LX/LR 1G/10G 1310nm SM optikai modul

 

Kapcsolódó anyagok

Prospektusok, adatlapok
Adatlap (PDF, angol, 1,2 MB)
Prospektus (PDF, angol, 600 KB)
Használati útmutató (PDF, angol, 5,1 MB)

Kapcsolódó termékek

EtherScope™ nXG hordozható hálózati szakértő
Hordozható hálózat analizátor 10G Ethernet réz és optikai, valamint Wi-Fi hálózatokhoz az Android rugalmasságával
LinkRunner® G2 hálózati smart teszter
Hatékony hibakeresés és telepítés, az Android™ applikációk erejével

LinkSprinter™ hálózati teszter
Ellenőrzi a hálózati kapcsolatot kevesebb, mint 10 másodperc alatt
LinkRunner™ AT hálózati auto-teszter
A leggyorsabb megoldás réz és optikai hálózat-végponti problémák kezelésére
AirCheck™ G2 WiFi teszter
Érintőképernyős terepi eszköz WiFi problémák gyors elhárításához már 802.11ax hálózatokon is
NetAlly test probe
Gyorsan telepíthető iPerf szerver átviteli kapacitás méréshez
Fluke Networks IntelliTone™ Pro 200 LAN indukciós nyomvonal és végpont ellenőrző
A digitális vagy analóg jelgenerálás segít a kábelek nyomvonalának és az azonosítatlan hálózati végpontok felkutatásában
OneTouch™ AT G2 hálózati asszisztens
Integrált Hálózat Analizátor Gigabit Ethernet réz, optikai és WiFi hálózatokhoz
OneTouch™ AT 10G hálózati asszisztens
Hálózati és adatközponti végpontok egygombos hitelesítése 10 Gbps sebességgel
OptiView™ XG hordozható hálózati analizátor
Vezetékes és vezeték nélküli hálózati és alkalmazás oldali problémák automatizált feltárása

Kapcsolódó szakmai cikkek

A Wi-Fi site survey hét szabálya

A Wi-Fi site survey hét szabálya

https://youtu.be/e4skEZDk0kE Egy helyszíni Wi-Fi felmérés során az adatgyűjtés egyszerű folyamat, de néhány észszerű szabályt érdemes betartani. Ezeket a szabályokat sok-sok felmérés tapasztalatai alapján hálózati mérnökök állították össze azzal a céllal, hogy...

bővebben
Korszerű megoldás multigigabites hálózatok telepítéséhez, üzemeltetéséhez

Korszerű megoldás multigigabites hálózatok telepítéséhez, üzemeltetéséhez

A mai vezetékes és vezeték nélküli Ethernet hálózati infrastruktúra telepítése, üzemeltetése megfelelő eszközök nélkül nehézkes és költséges. https://youtu.be/7MrSWbBITn8     A feladatok volumene és azok komplexitása súlyos terhet jelenthet az IT csapat számára,...

bővebben
Otthon maradtunk…

Otthon maradtunk…

https://youtu.be/0iWfhjlHLzE Az áprlis 13-i héttől kezdve minden páros héten hírleveleinkben értesülhetsz egy-egy a szakmánkat érintő kihívásról. Ezeket követően minden páratlan héten, az előző heti kihívásra adott méréstechnikai megoldás kerül bemutatásra élő...

bővebben
Ha hasznosnak találod az oldalt, oszd meg másokkal is

A honlap további használatához a sütik használatát el kell fogadni. További információ

A weboldalunkon HTTP-sütiket használunk, hogy a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk. Az „Elfogadás” gombra történő kattintással a felhasználó elfogadja a sütik használatát.

Bezárás