NetAlly EtherScope™ nXG hordozható hálózati szakértő

Hordozható hálózat analizátor 10G Ethernet réz és optikai, valamint Wi-Fi hálózatokhoz az Android rugalmasságával

A vezetékes és vezeték nélküli vállalati informatikai infrastruktúra telepítése, üzemeltetése megfelelő mérőeszköz támogatás hiányában óriási kihívás és egyben költséges. Az új EtherScope nXG kézi, hordozható hálózati analizátor integrálja a mai kor technológiai újdonságait, amik igény szerint bármikor hadra foghatóak az informatikai csapat által a mindennapi méréstechnikai feladatok végrehajtásához.

A műszerre jellemző átlátható működés, az események mélyebb vizsgálatának lehetősége ötvöződik a távmenedzsment képességgel, ami rugalmassá teszi az EtherScope nXG használatát és biztosítja a távoli telephelyeken dolgozó terepi technikusok és mérnökök hatékony együttműködését a gyors telepítés és hibaelhárítás érdekében.

Az Android operációs rendszernek köszönhetően számos alkalmazás áll rendelkezésre, illetve tölthető le a gyártó alkalmazás tárolójából a mindennapi IT üzemeltetési feladatok támogatásához, kezdve a hibajegy kezeléstől, a szükséges mérések elvégzésén és a kollégákkal történő kapcsolattartáson át a jegyzőkönyv készítésig.

Prospektus (PDF, angol, 635 KB)


Adatlap (PDF, angol, 2 MB)

 

Legfontosabb képességei összefoglalva
  • Jól megszokott kábelteszt funkció az alapvető kábelezési hibák feltárása érdekében
  • Android operációs rednszer számos hasznos és bővíthető alkalmazással
  • 10M/100M/1G/2.5G/5G/10G réz és 1G/10G optikai portok VLAN támogatással
  • WiFi 5/6 vezeték nélküli hálózatok és eszközök vizsgálata
  • Beépített Bluetooth v5/BLE kommunikációs képesség
  • TruePower™ PoE teljesítmény tesztelés akár 90 W-ig (802.3bt Type 4)
  • Hálózati eszközleltár készítése, eszközök lokalizálása
  • A hálózati eszközök alapvető beállítási hibáinak felismerése
  • Hálózati átviteli kapacitás mérése 10G vonali sebességgel
  • Profil alapú AutoTest mérések alkalmazás tesztek segítségével
  • Link-Live felhő alapú támogatás
Részletes specifikációk
General  
Dimensions 4.05 in x 7.67 in x 2.16 in (10.3 cm x 19.5 cm x 5.5 cm)
Weight 1.68 lbs. (0.77 kg)
Battery Removable, rechargeable lithium-ion battery pack (7.2 V, 6.4 A, 46 Wh)
Battery life Typical operating life is 3-4 hours; Typical charge time is 3 hours
Display 5.0-inch color LCD with capacitive touchscreen (720 x 1280 pixels)
Host Interfaces RJ-45 and SFP Analysis ports
RJ-45 Cable Test and Management Port
USB Type-A Port and USB Type-C On-the-Go Port
SMA Connector (for External Directional Antenna)
SD Card Port Supports Micro SD card storage – up to 64GB supported
Memory Approximately 8 GB available for storing test results and user applications
Charging USB Type-C 45-W adapter: 100-240 Vac, 50-60 Hz; DC Output Power 15 V (3 A)
RJ-45: 802.3at PoE (25W) or higher
Media Access Copper: 10M/100M/1G/2.5G/5G/10G
Fiber SFP Adapters: 1G/10GBASE-X
Supported IEEE Standards Wired: 802.3/ab/ae/an/bz/i/u/z Wi-Fi: 802.11a/b/g/n/ac
PoE: 802.3af/at/bt, Class 0-8 and UPOE
Cable Test Pair lengths, opens, shorts, split-pairs, crossed, straight through, and WireView ID
Rendelési információk
EXG-200 NetAlly EtherScope nXG hordozható hálózati szakértő
  EtherScope G2 műszer, hálózati töltő, Wireview adapter ID #1, 1G/10G 850nm DDM SFP+ optikai modul, hordtáska, üzembe helyezési segédlet
EXG-200-KIT NetAlly EtherScope nXG hordozható hálózati szakértő kit
  EtherScope G2 műszer, hálózati töltő, műszertok, Wireview adapter ID #1-#6, 1G/10G 850nm és 1310nm DDM SFP+ optikai modul, Iperf teszt probe, irányítható antenna, IntelliTone 200 Probe, üzembe helyezési segédlet, közepes méretű gyöngyvászon táska
EXG-200-LRG2-KIT NetAlly EtherScope nXG teljesítménymérő kit
  EtherScope G2 műszer, hálózati töltő, műszertok, Wireview adapter ID #1-#6, 10G 850nm és 1310nm DDM SFP+ optikai modul, Iperf teszt probe, irányítható antenna, IntelliTone 200 Probe, üzembe helyezési segédlet, közepes méretű gyöngyvászon táska; LinkRunner G2 hálózati teszter,, hálózati töltő, Wireview adapter ID #1, RJ-45 toldó, USB 2.0 – Micro USB kábel, Micro SD kártya (8 GB), hordtáska, üzembe helyezési segédlet
EXG-200-KIT-2PK NetAlly EtherScope nXG haladó teljesítménymérő kit
  2 db EXG-200-KIT
Opciók, kiegészítők  
EXT-ANT NetAlly irányítható külső antenna
  Irányítható külső antenna G2 és G3 sorozatú műszerekhez
G3-HOLSTER NetAlly G3 műszertok
  G3 műszertok terepi használathoz
G3-PWRADAPTER NetAlly G3 AC töltő
  G3 AC töltő USB Type-C csatlakozóval
SFP+MR-10G850 NetAlly SFP+ SX/SR 1G/10G 850nm MM optikai modul
SFP+MR-10G1310 NetAlly SFP+ LX/LR 1G/10G 1310nm SM optikai modul
EXG-200-1YS NetAlly EtherScope nXG Gold Support 1 év
  1 év kibővített terméktámogatás a EtherScope nXG műszerhez
EXG-200-3YS NetAlly EtherScope nXG Gold Support 3 év
  3 év kibővített terméktámogatás a EtherScope nXG műszerhez
EXG-200-KIT-1YS NetAlly EtherScope nXG hordozható hálózati szakértő kit Gold Support 1 év
  1 év kibővített terméktámogatás a EtherScope nXG hordozható hálózati szakértő kithez
EXG-200-KIT-3YS NetAlly EtherScope nXG hordozható hálózati szakértő kit Gold Support 3 év
  3 év kibővített terméktámogatás a EtherScope nXG hordozható hálózati szakértő kithez
Kapcsolódó anyagok
Prospektusok, adatlapok
NetAlly EtherScope™ nXG prospektus (PDF, angol, 635 KB)
NetAlly EtherScope™ nXG adatlap (PDF, angol, 2 MB)

Kapcsolódó termékek

NetAlly test probe
Gyorsan telepíthető iPerf szerver átviteli kapacitás méréshez
LinkSprinter™ hálózati teszter
Ellenőrzi a hálózati kapcsolatot kevesebb, mint 10 másodperc alatt
LinkRunner™ AT hálózati auto-teszter
A leggyorsabb megoldás réz és optikai hálózat-végponti problémák kezelésére
NetAlly LinkRunner™ G2 hálózati smart teszter
Hatékony hibakeresés és telepítés, az Android™ applikációk erejével
AirCheck™ G2 WiFi teszter
Érintőképernyős terepi eszköz WiFi problémák gyors elhárításához már 802.11ac hálózatokon is
OneTouch™ AT G2 hálózati asszisztens
Integrált Hálózat Analizátor Gigabit Ethernet réz, optikai és WiFi hálózatokhoz
OneTouch™ AT 10G hálózati asszisztens
Hálózati és adatközponti végpontok egygombos hitelesítése 10 Gbps sebességgel
Fluke Networks IntelliTone™ Pro 200 LAN indukciós nyomvonal és végpont ellenőrző
A digitális vagy analóg jelgenerálás segít a kábelek nyomvonalának és az azonosítatlan hálózati végpontok felkutatásában
OptiView™ XG hordozható hálózati analizátor
Vezetékes és vezeték nélküli hálózati és alkalmazás oldali problémák automatizált feltárása

Kapcsolódó szakmai cikkek

Az Ipari Ethernet méréstechnikája II.

Az Ipari Ethernet méréstechnikája II.

Szakmai cikkünk első részében megismerkedtünk az Ipari Ethernetre jellemző környezettel és alapvető mérési paraméterekkel. Most folytatnánk a sorozatot a mérési metódusok és adapterek bemutatásával. A mai ipari alkalmazásoknak olyan nagy sebességű linkekre van...

bővebben
Ha hasznosnak találod az oldalt, oszd meg másokkal is