Karrier

Jelenleg az alábbi nyitott pozíció érhető el cégünknél

Szerviztechnikus

Főbb feladatok, munkák:

A Munkavállaló feladata az EQUICOM által forgalmazott műszerek teljeskörű szerviz tevékenységének ellátása

  • Távközlési mérőműszerek és fúziós optikai szálhegesztők állapotfelmérése és javítása
  • Szerviz és support árajánlatok készítése ügyfelek részére
  • Szerviz folyamat követése, dokumentálása, lezárása, számlázásra történő átadással
  • Javítási feladatok külföldi gyártóval történő egyeztetése
  • Javításhoz kapcsolódó logisztikai feladatok, bel- és külföldi szállítmányok kezelése, esetenkénti kiszállítása
  • Szakterülethez tartozó mérőeszközök főbb képességeinek és kezelésének elsajátítása, technikai támogatása
  • Ügyfelekkel és beszállítókkal történő kapcsolattartás e-mailben, telefonon és személyesen

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség
  • Hasonló munkakörben eltöltött néhány éves gyakorlat
  • B kategóriás jogosítvány és vezetési gyakorlat
  • Szakmai nyitottság új technológiák, mérési eljárások és mérőműszerek megismerésére

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Elektronikai műszerész végzettség
  • Angol kommunikációs szintű nyelvtudás

Amit kínálunk:

A munkakörhöz tartozó feladatok betanításán túl:

  • Külföldi, belföldi szakmai tréningeken, konferenciákon és képzéseken történő részvétel
  • Versenyképes jövedelem, megbízható munkáltatói háttér
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség, fiatal, dinamikus csapat
  • Folyamatos fejlődési lehetőség, legújabb távközlési technológiák megismerése
  • Azonnali munkakezdés

Amennyiben alkalmasnak érzed magad erre a feladatra, küldj egy önéletrajzodat email címünkre!

Ha hasznosnak találod az oldalt, oszd meg másokkal is