Műszer bérlet

béreljen tőlünk eszközt a kisebb mérési feladatokra
Az EQUICOM Méréstechnikai Kft. az általa forgalmazott mérőműszerekből demó és csere műszerekkel rendelkezik. Egyes mérőműszereket a szerződött partnerek bérbe tudják venni néhány napos használatra.
A bérlés menete
  1. Az első bérlet előtt bérleti keretszerződést kötünk partnerünkkel a kiválasztott mérőműszerre.
  2. A bérlő a 06-1-272-1234/61 telefonszámon jelzi a műszer bérbevételére vonatkozó szándékát, időtartamát.
  3. A leegyeztetett napon a bérlő egy Átadás-átvételi elismervénnyel elviszi a műszert majd az előre meghatározott napon és időben visszahozza.
Műszerek rézkábelek minősítésére és mérésére

Rézkábelezés minősítése:

Fluke Networks DSX-602 digitális kábelanalizátor

  • Maximális mérési szabvány: Cat6A 
  • Maximális mérési frekvencia: 500 MHz
  • 10 másodperces Cat6A és 9 másodperces Cat6 mérési idő
  • 25 ezer mérési eredmény tárolása és kezelése teljes grafikával
  • Letöltések:
Fluke Networks DSX-8000 Versiv

Fluke Networks DSX-5000 és DSX-8000 digitális kábelanalizátorok

  • Maximális mérési szabvány: Cat6A
  • Igény esetén Cat 8-as adaptereket is biztosítunk
  • Maximális mérési frekvencia: 1 GHz (DSX-5000), 2 GHz (DSX-8000)
  • PoE és balancing paraméterek mérése
  • 9 másodperces Cat6A és 8 másodperces Cat6 mérési idő
  • 25 ezer mérési eredmény tárolása és kezelése teljes grafikával
  • Letöltések:

Rézkábelezés hitelesítése:

Fluke Networks CableIQ kábel sávszélesség analizátor (CIQ-100)

Fluke Networks CableIQ kábel sávszélesség analizátoralizátor

Műszerek optikai kábelezés minősítésére

 

Az bérlővel szemben támasztott követelmények:
– az első alkalom előtt részt kell venni egy alap 1,5 órás műszer oktatáson (25000.-Ft / cég, max. 8. fő)
– rendelkezni kell két garnitúra optikai tisztító eszközzel (optikai tisztító toll, szálmentes kendő, alkohol)
– műszer bérlés előtt (!) egyeztetni kell az optikai csatlakozók típusát
átadásnál és visszavételnél jegyzőkönyv készül a műszerek optikai csatlakozójáról valamint a referenciakábelek homlokfelületéről, nem megfelelő használat esetén a polírozás/javítás költségeit a bérlő megtéríti

Beiktatási csillapítás mérése:

Fluke Networks CertiFiber Pro optikai csillapításmérő szett

  • 1300 nm, 1310 nm, 1550 nm hullámhosszak
  • Választható referenciakábelek (a műszeren SC/PC van, a vevő portot a mérendő hálózat adapter típusa határozza meg)
    • Multimódus MRC-50EFC-SCLCKIT
    • Multimódus MRC-50EFC-SCSCKIT
    • Monomódus SRC-9-SCSC-KIT
    • Monomódus SRC-9-SCLC-KIT
    • Monomódus SRC-9-SCSCAPCKIT
    • Monomódus SRC-9-SCE2KAPCKIT
    • Monomódus SRC-9-SCLCAPCKIT
  • Letöltések:

 

OTDR-es mérés (szálkarakterizáció):

Fluke Networks OptiFiber Pro Quad OTDR analizátor

  • 850 nm, 1300 nm multi és 1310 nm, 1550 nm mono hullámhosszak
  • Választható 1 db előtétszál (a műszeren SC/PC csatlakozó van):
    • Multimódus MMC-50-SCLC
    • Multimódus MMC-50-SCSC
    • Monomódus SMC-9-SCLC
    • Monomódus SMC-9-SCLCAPC
    • Monomódus SMC-9-SCSC
    • Monomódus SMC-9-SCSCAPC
    • Monomódus SMC-9-SCE2KAPC
  • Letöltések:
Optikai kábelezés kivitelezése

 FITEL S177 szálhegesztő + száltörő

Hálózati performancia analízis
Optiview XG

Fluke Networks OptiView® XG Integrált Hálózati Analizátor

  • Dual 1G réz, 1G optika és 10G SFP+ optika vezetékes mérő interfészek
  • Integrált, multi adapteres, WiFi 802.11a/b/g/n/ac támogatás és spektrum analízis
  • Külső antenna csatlakozó és USB fogadó felület külső WiFi kártyának
EXFO NetBlazer V2 műszercsalád

EXFO 1/10Gbps Carrier Ethernet (RFC2544, EtherSAM, stb.) teszter

  • DSn/PDH, ISDN, SONET/SDH, Fiber Channel, CPRI és Ethernet technológiák mérésére
  • iSAM – ITU-T Y.1564 Ethernet szolgáltatás aktiválási mérés
  • RFC-6349 teszt: 10G multisessoin TCP kétirányú tesztelés
  • Dual-port vagy Quad-port tesztelés: Több 10G WAN és LAN tesztelés párhuzamosan
  • FTTA tesztelés: CPRI mérés bázisállomásoknál 1.2Gbit/s – 9.8Gbit/s között, RHH emuláció
  • Carrier Ethernet OAM tesztelés Y.1731, G.8113.1 (MPLS-TP), MEF és 802.1ag alapján
  • Remote Discovery és Smart Loopback, valamint Dual Test Set funkciókkal

 

Ha hasznosnak találod az oldalt, oszd meg másokkal is

A honlap további használatához a sütik használatát el kell fogadni. További információ

A weboldalunkon HTTP-sütiket használunk, hogy a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk. Az „Elfogadás” gombra történő kattintással a felhasználó elfogadja a sütik használatát.

Bezárás