Ünnepeljük együtt a 30. évfordulót! – 30 optikai műszer akár 30 % kedvezménnyel!

A robusztusságáról, pontosságáról és könnyű kezelhetőségéről ismert Fluke Networks eszközök már 30 éve a hálózati technikusok és mérnökök kedvelt műszerei.

Ünnepeljen velünk és használja ki az akár 30%-os kedvezményt! Soha nem volt ilyen könnyű kibővíteni a meglévő DSX sorozatú analizátorát optikai csillapításmérési vagy OTDR mérési képességekkel.

Réz és optikai hálózat minősítésre alkalmas műszercsomagok

Fluke Networks DSX-8000 kábel analizátor kit, Quad optikai csillapításmérő modul pár és optikai videomikroszkóp (DSX2-8000QI INT)
TermékKedvezmény mértéke
DSX2-5000Qi INT
Fluke Networks DSX-5000 kábel analizátor kit, Quad optikai csillapításmérő modul pár és optikai videomikroszkóp kit
7%
DSX2-5000QI/G INT
Fluke Networks DSX-5000 kábel analizátor kit, Quad optikai csillapításmérő modul pár és optikai videomikroszkóp kit, 1 év Gold Supporttal
15%
DSX2-5000QINW INT
Fluke Networks DSX-5000 kábel analizátor kit, Quad optikai csillapításmérő modul pár és optikai videomikroszkóp kit
7%
DSX2-8000Qi INT
Fluke Networks DSX-8000 kábel analizátor kit, Quad optikai csillapításmérő modul pár és optikai videomikroszkóp kit
6%
DSX2-8000QI/G INT
Fluke Networks DSX-8000 kábel analizátor kit, Quad optikai csillapításmérő modul pár és optikai videomikroszkóp kit, 1 év Gold Supporttal
15%
DSX2-8000QI-NW INT
Fluke Networks DSX-8000 kábel analizátor kit, Quad optikai csillapításmérő modul pár és optikai videomikroszkóp kit
6%
DSX2-8000QOi INT
Fluke Networks DSX-8000 kábel analizátor kit, Quad optikai csillapításmérő modul pár, Quad OTDR modul és optikai videomikroszkóp kit
6%
DSX2-8000QOi/G INT
Fluke Networks DSX-8000 kábel analizátor kit, Quad optikai csillapításmérő modul pár, Quad OTDR modul és optikai videomikroszkóp kit, 1 év Gold Supporttal
8%
DSX2-8000-PRO INT
Fluke Networks DSX-8000 kábel analizátor kit, Quad optikai csillapításmérő modul pár, Quad OTDR modul és optikai videomikroszkóp kit
6%
DSX2-8000-PPRO/G INT
Fluke Networks DSX-8000 kábel analizátor kit, Quad optikai csillapításmérő modul pár, Quad OTDR modul és optikai videomikroszkóp, 1 év Gold Supporttal
7%

Optikai csillapításmérésre alkalmas műszercsomagok

Fluke Networks CertiFiber® Pro Multi/Monomódusú optikai csillapításmérő modul pár (CFP-Q-ADD)
TermékKedvezmény mértéke
CFP2-100-Q INT
Fluke Networks CertiFiber® Pro Mono/Multimódusú optikai csillapításmérő kit
10%
CFP2-100-Q/GLD INT
Fluke Networks CertiFiber® Pro Mono/Multimódusú optikai csillapításmérő kit, 1 év Gold Supporttal
6%
CFP2-100-Q-NW INT
Fluke Networks CertiFiber® Pro Mono/Multimódusú optikai csillapításmérő kit
10%
CFP2-100-QI INT
Fluke Networks CertiFiber® Pro Mono/Multimódusú optikai csillapításmérő és optikai videomikroszkóp kit
7%
CFP-Q-ADD
Fluke Networks CertiFiber® Pro Multi/Monomódusú optikai csillapításmérő modul pár
9%
CFP2-Q-ADD-R
Fluke Networks CertiFiber® Pro Multi/Monomódusú optikai csillapításmérő modul pár távoli egységgel
8%

Optikai hálózat vizsgálatára (OTDR) alkalmas műszercsomagok

Fluke Networks OptiFiber® Pro Multi/Monomódusú OTDR és videokamera Kit (OFP2-100-QI INT)
TermékKedvezmény mértéke
OFP2-100-Q INT
Fluke Networks OptiFiber® Pro Multi/Monomódusú OTDR kit
13%
OFP2-100-Q-NW INT
Fluke Networks OptiFiber® Pro Multi/Monomódusú OTDR kit
7%
OFP2-100-QI INT
Fluke Networks OptiFiber® Pro Multi/Monomódusú OTDR és optikai videomikroszkóp kit
7%
OFP-Q-ADD
Fluke Networks OptiFiber® Pro Multi/Monomódusú OTDR Modul
6%
OFP2-200-S1490INT
Fluke Networks OptiFiber® Pro HDR monomódusú (1310/1490/1550 nm) OTDR kit
15%
OFP2-200-S1625INT
Fluke Networks OptiFiber® Pro HDR monomódusú (1310/1550/1625 nm) OTDR kit
15%

Optikai videomikroszkópok

Fluke Networks FI2-7300 Pro optikai videomikroszkóp Kit (FI2-7300 INT)
TermékKedvezmény mértéke
FI-3000
Fluke Networks FiberInspector Pro™ 3000 optikai videomikroszkóp
7%
FI2-7000 INT
Fluke Networks FiberInspector Pro™ optikai videomikroszkóp kit
6%
FI2-7000-NW INT
Fluke Networks FiberInspector Pro™ optikai videomikroszkóp kit
6%
FI2-7300 INT
Fluke Networks FiberInspector Pro™ 3000 optikai videomikroszkóp kit
6%
FI2-7300-NW INT
Fluke Networks FiberInspector Pro™ 3000 optikai videomikroszkóp kit
6%

Optikai fényforrás és teljesítménymérő csomagok

Fluke Networks SimpliFiber Pro multimódusú optikai teszt kit (FTK-1000)
TermékKedvezmény mértéke
FTK1000
Fluke Networks SimpliFiber Pro multimódusú optikai teszt kit
30%
FTK1475
Fluke Networks FiberInspector Micro optikai videomikroszkóp és multi/monomódusú csillapításmérő Kit
5%
FTK2000
Fluke Networks SimpliFiber Pro monomódusú optikai teszt kit
30%

További részletekért keresse vállalati hálózatokért felelős kollégáinkat!

Az akció 2022. február 15-től 2022. június 30-ig tart.

Ha hasznosnak találod az oldalt, oszd meg másokkal is