EXFO EPM-50 FiberBasix 50 sorozatú optikai teljesítménymérő

Belépő szintű, FiberBasix 50 kézi teszter csomagok LAN, terepi, alvállalkozói, FTTH és KTV hálózatos igényekhez.  Válassza ki az alkalmazásnak megfelelő költséghatékony változatot

Prospektus (PDF, angol, 1,5 MB)

 

Legfontosabb képességei összefoglalva

Főbb jellemzői:

  • InGaAsX nagy teljesítményű detektor (+26… -50dBm) vagy InGaAs detektor (+10… -60dBm)
  • 5 kalibrált hullámhossz (850 nm, 1300 nm, 1310 nm, 1490 nm, 1550 nm)
  • 0.01 dB detektor felbontás
  • választható ST, FC vagy SC csatlakozó interfész
  • 270 Hz, 1 kHz, és 2 kHz modulált jeldetektálás
  • 300 órás folyamatos telepes üzemelés
  • 1 év garancia és kalibrálási intervallum
  • méret: 189 x 78 x 37 mm, súly: 0,4 kg

 Opciók:

  • FC csatlakozó adapter (PMA-22)
  • ST csatlakozó adapter (PMA-32)
  • SC csatlakozó adapter (PMA-54)

ELS-50 és EPM-50 szintadó-szintvevő készlet tartalmazza (FBK-53):

  • Puha terepi hord táska és a műszereken gumi védőborítás
  • ST csatlakozó adapterek adó-vevőre (LSA-90 és PMA-32)
  • SC csatlakozó adapterek adó-vevőre (LSA-91 és PMA-54)
  • kalibrálási igazolás és gyors használati útmutató
  • 3-3 db AA elem
Részletes specifikációk
SPECIFICATIONSa
MODEL EPM-53 EPM-53X
Power meter port InGaAs InGaAsX
Power range b (dBm) 10 to –60 26 to –50
Number of calibrated wavelengths c 5 5
Power uncertainty d ±5 % ±5 %
Resolution (dB) 001 001
Display units dB/dBm/W dB/dBm/W
Tone detection (Hz) 270, 1 k, 2 k 270, 1 k, 2 k
Battery life (hours) d >300 >300
Warranty (year) 1 1
GENERAL SPECIFICATIONS
Size (H x W x D) 189 mm x 78 mm x 37 mm
Weight 0.4 kg
Temperature operating: –10 °C to 50 °C
storage: –40 °C to 70 °C
Relative humidity 0 % to 95 % non-condensing

Notes
a. All specifications valid at 23 °C ± 3 °C, with an FC/UPC connector.
b. In CW mode.
c. Wavelengths: 850 nm, 1300 nm, 1310 nm, 1490 nm, 1550 nm.
d. Typical.

WEBSHOP és Rendelési információk

EXFO FiberBasix multimódusú beiktatási csillapításmérő műszerpár

348 000 Ft +ÁFA

 

  • EPM-53-RB optikai szintvevő
  • ELS-50-12C-RB 850/1300 nm LED optikai fényforrás

 

Cikkszám: FBK-51 Kategória:

Leírás

A csomag tartalma:

  • 1 db LSA-91 SC optikai fényforrás adapter
  • 1 db LSA-90 ST optikai fényforrás adapter
  • 1 db PMA-32 ST optikai szintmérő adapter
  • 1 db PMA-54 SC optikai szintmérő adapter
  • kalibrációs igazolások
  • gyors használati útmutatók
  • GP-10-061 terepi puha hord táska
  • gumi védőborítások a műszerekhez
  • 3-3 db AA elem az adóhoz és vevőhöz egyaránt

Értékelések

Még nincsenek értékelések.

„EXFO FiberBasix multimódusú beiktatási csillapításmérő műszerpár” értékelése elsőként

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöljük.

Érdekelhetnek még…

 

Teljesítményvevő rendelési információk
EPM-50 EXFO EPM-50 Optikai teljesítményvevő 1 db műszerből áll

  • EPM-53X-RB optikai szintvevő, nagy teljesítményű InGaAs detector

Kalibrációs igazolások, gyors használati útmutatók, 1 db GP-10-061 terepi puha hord táska, gumi védőborítások a műszerekhez, 3 db AA elem.

 

Kapcsolódó anyagok

Prospektus (PDF, angol, 1,5 MB)

Ha hasznosnak találod az oldalt, oszd meg másokkal is

A honlap további használatához a sütik használatát el kell fogadni. További információ

A weboldalunkon HTTP-sütiket használunk, hogy a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk. Az „Elfogadás” gombra történő kattintással a felhasználó elfogadja a sütik használatát.

Bezárás