EXFO ELS-50 FiberBasix 50 sorozatú optikai fényforrás

 
Belépő szintű, FiberBasix 50 kézi teszter csomagok LAN, terepi, alvállalkozói, FTTH és KTV hálózatos igényekhez. Válassza ki az alkalmazásnak megfelelő költséghatékony változatot

Prospektus (PDF, angol)

 

Legfontosabb képességei összefoglalva
Főbb jellemzői:

  • multimódusú alkalmazás: 2 hullámhosszas LED fényforrás (850 és 1300 nm)
  • monomódusú alkalmazás: 2 vagy 3 hullámhosszas lézer fényforrás (1310, 1550 nm + 1490 nm)
  • kimeneti teljesítményingadozás maximum:  ± 0,1 dB
  • választható ST, FC vagy SC csatlakozó interfész
  • 270 Hz, 1 kHz, és 2 kHz modulált jelgenerálás
  • 60 órás folyamatos telepes üzemelés (SM) vagy 45 órás folyamatos üzemelés (MM)
  • 1 év garancia és kalibrálási intervallum
  • méret:  189x78x37 mm, súly: 0,4 kg

 

Opciók:

  • FC csatlakozó adapter (LSA-89)
  • ST csatlakozó adapter (LSA-90)
  • SC csatlakozó adapter (LSA-91)

 

ELS-50 és EPM-50 szintadó-szintvevő készlet tartalmazza (FBK-53):

  • Puha terepi hord táska és a műszereken gumi védőborítás
  • ST csatlakozó adapterek adó-vevőre (LSA-90 és PMA-32)
  • SC csatlakozó adapterek adó-vevőre (LSA-91 és PMA-54)
  • kalibrálási igazolás és gyors használati útmutató
  • 3-3 db AA elem
Részletes specifikációk
MODELa 23BL 235BL 12C
Central wavelength (nm) b 1310 ± 20
1550 ± 20
1310 ± 20
1490 ± 10
1550 ± 20
850 ± 25
1300 +50/–20
Spectral width (nm) b, c ≤5 ≤5 ≥40/120
Output power (dBm) ≥–5 ≥–5 ≥–24
(50/125 μm)
Power stability (dB) b, d ±0.10 ±0.10 ±0.10
Battery life (hours) b 60 60 45
Tone generation (Hz) 270, 1 k, 2 k 270, 1 k, 2 k 270, 1 k, 2 k
Warranty (year) 1 1 1
GENERAL SPECIFICATIONS
Size (H x W x D) 189 mm x 78 mm x 37 mm
Weight 0.4 kg
Temperature Operating: –10 °C to 50 °C
Storage: –40 °C to 70 °C
Relative humidity 0 % to 95 % non-condensing

Notes
a. All specifications valid at 23 °C ± 3 °C, with an FC/UPC connector.
b. Typical.
c. Rms for lasers and —3 dB width for LEDs.
d. After 15 minutes warmup; expressed as ± half the difference between
the maximum and minimum values measured over 8 hours.

WEBSHOP és rendelési információk

EXFO FiberBasix multimódusú beiktatási csillapításmérő műszerpár

356 000 Ft +ÁFA

 

  • EPM-53-RB optikai szintvevő
  • ELS-50-12C-RB 850/1300 nm LED optikai fényforrás

 

Cikkszám: FBK-51 Kategória:

Leírás

A csomag tartalma:

  • 1 db LSA-91 SC optikai fényforrás adapter
  • 1 db LSA-90 ST optikai fényforrás adapter
  • 1 db PMA-32 ST optikai szintmérő adapter
  • 1 db PMA-54 SC optikai szintmérő adapter
  • kalibrációs igazolások
  • gyors használati útmutatók
  • GP-10-061 terepi puha hord táska
  • gumi védőborítások a műszerekhez
  • 3-3 db AA elem az adóhoz és vevőhöz egyaránt

Értékelések

Még nincsenek értékelések.

„EXFO FiberBasix multimódusú beiktatási csillapításmérő műszerpár” értékelése elsőként

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük

Érdekelhetnek még…

 

Fényforrás rendelési információk
ELS-50-12C-RB EXFO ELS-50 FiberBasix 50 sorozatú optikai fényforrás 1db műszerből áll 850/1300 nm LED fényforrás (50/125 µm)
kalibrációs igazolások, gyors használati útmutatók, 1db GP-10-061 terepi puha hord táska, gumi védőborítások a műszerekhez, 3 db AA elem
ELS-50-23BL-RB EXFO ELS-50 FiberBasix 50 sorozatú optikai fényforrás 1db műszerből áll 1310/1550 nm lézer fényforrás (9/125 µm)
kalibrációs igazolások, gyors használati útmutatók, 1db GP-10-061 terepi puha hord táska, gumi védőborítások a műszerekhez, 3 db AA elem
ELS-50-235BL-RB EXFO ELS-50 FiberBasix 50 sorozatú optikai fényforrás 1db műszerből áll 1310/1490/1550 nm lézer fényforrás (9/125 µm)
kalibrációs igazolások, gyors használati útmutatók, 1db GP-10-061 terepi puha hord táska, gumi védőborítások a műszerekhez, 3 db AA elem
Kapcsolódó anyagok

Prospektus (PDF, angol)

TestFlow, tes(z)tközelben

TestFlow, tes(z)tközelben

A szakképzett munkaerőhiány, az egyre növekvő optikai hálózatok száma és hossza, ezzel aztán az egyre növekvő mérési jegyzőkönyvek ismert jelenségek a mai piaci környezetet tekintve. Ha szeretnénk túlélni a piacon, jobbak lenni mint mások, elkerülni a gazdasági válság...

bővebben
Célkeresztben az optikai tisztítótollak

Célkeresztben az optikai tisztítótollak

A optikai hálózatok hibáinak több mint a 75%-át a nem megfelelően tiszta csatlakozások okozzák, arról nem is beszélve hogy a mérési eredményeinket is nagyban befolyásolja a patch kábel vagy a műszer csatlakozójának tisztasága. Az optikai csatlakozók száraz...

bővebben
Lássunk tisztán!

Lássunk tisztán!

Az optikai hálózatokat egyre nagyobb sávszélességek átvitelére tervezzük, azonban ezzel fordított arányban áll a linkek maximális csillapítása. Bár a szabványok meglehetősen konzervatívan írják elő ezeket a maximális csillapítás értékeket, a mai korszerű hálózatoknál...

bővebben
Ha hasznosnak találod az oldalt, oszd meg másokkal is

A honlap további használatához a sütik használatát el kell fogadni. További információ

A weboldalunkon HTTP-sütiket használunk, hogy a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk. Az „Elfogadás” gombra történő kattintással a felhasználó elfogadja a sütik használatát.

Bezárás